Girionių g. 29, LT-45488 Kaunas Tel.: (8 ~ 37) 30 22 87
I-V 8:00 - 19:00 VI-VII NEDIRBAME

Burnos chirurgas Avi Kuperschlag jau "Marių klinikoje"!

Pristatome Jums burnos chirurgą AVI KUPERSCHLAG, dirbantį pagal unikalų metodą, sutaupysiantį pacientui daug laiko. Gydytojas specializuojasi dantų implantavimo srityje, kuri yra išskirtinė tuo, kad to paties vizito metu pacientui pašalinamas sugedęs dantis ir iškart sriegiamas implantas.

Apie burnos chirurgą AVI KURESCHLAG

“Studijuoti burnos chirurgiją pasirinkau, nes ši sritis mane domino seniai. Visada buvo idomi burnos, galvos ir kaklo anatomija. Taip pat ši profesija visada skatina žengti koja kojon su naujovemis ir tobulėti bei savo pacientams pritaikyti pažangiausius gydymo metodus”, – save pristato Avi Kuperschlag.

Burnos chirurgas Avi Kuperschlag didžiausią darbo dienos dalį skiria vienmomentinei implantacijai. Šis būdas unikalus tuo kad, per vieną procedūrą yra pašalinamas dantis ir tuo paciu metu įsriegiamas implantas. Reikia akcentuoti, kad šis metodas nėra tinkamas kiekvienam pacientui. Pacientams, kurie atitinka šio metodo kriterijus, galima sutaupyti laiko, pinigų ir chirurginių intervencijų skaičių, taip pat sumažinti pooperacinį skausmą. Kuomet vieno vizito metu pašalinamas dantis ir įsriegiamas implantas, dažniausiai galima pasiekti geresnį estetinį rezultatą, nei taikant konservatyvųjį metodą. Taikant konservatyvųjį modelį, pacientui pirmo vizito metu pašalinamas dantis, skiriamas tam tikras laiko tarpas žaizdelei po intervencijos užgyti. Tik pacientui atvykus antrą kartą sriegiamas implantas.

Remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, nėra akivaizdaus skirtumo implanto prigijimui  taikant konservatyvųjį ar modernųjį metodus. Burnos chirurgas A.Kuperschlag įsitikęs: “Kuo mažiau chirurginės intervencijos, tuo saugesnė metodika”.

Bunos chirurgo praktikoje gydytojas Avi Kupersclag taiko PRF (platelete rich fibrin) technologiją, kuri gali būti naudojama visose chirurginėse intervencijose. Šis būdas pagrįstas tuo, kad paimamas paciento kraujas kaip paprastam kruajo tyyrimui atlikti. Tuomet mėgintuvėis su paciento krauju centrifuguojamas. Po kelių minučiu yra gaunamas plazmos trombocitų koncentratas, kuris dedamas į žaizdą. Šis koncentratas paspartina žaizdos gijimą ir sumažina pooperaciną skausmą.

Norėdami pasikonsultuoti dantų implantavimo ar kitais burnos chirurgijos klausimais, kreipkitės į mūsų klinikos registratūrą tel. 8 37 302287.