Girionių g. 29, LT-45488 Kaunas Tel.: (8 ~ 37) 30 22 87 ir +37060402686
I-V 8:00 - 19:00 VI-VII NEDIRBAME

Protezavimas

Tai procesas, kuris leidžia atkurti, arba, kitaip tariant, „restauruoti“ žmogaus dantis ir sugrąžinti jiems visavertę kramtymo funkciją bei gražią šypseną. Protezavimo gali pririekti skirtingo amžiaus pacientams dėl įvairių priežasčių. Dažniausios jų: iškritę, nuskilę, nusilpę, trapūs ar negyvi dantys. Taip pat galima protezuoti dantis ir gerinant jų estetinį vaizdą.

Atkurti dantys leidžia žmogui be jokių nepatogumų kramtyti mėgstamą maistą ir, be abejonės, drąsiai šypsotis. Maža to, protezavimas padės pamiršti ir kitas bėdas, kurias ilgainiui kelia probleminiai dantys, pavyzdžiui, maisto strigimas prarastų dantų ertmėse, virškinimo sutrikimai, kuriuos galėjo sukelti nekokybiškai sukramtytas maistas, žandikaulio tirpimas ar pakitusi jo padėtis, suprastėjusi žodžių tartis ar atsiradusios savivertės bei kitos psichologinės problemos.

Tiesa, protezai vis dar neretai kelia neigiamas asociacijas ar baimes, bet tai visiškai nepagrįsta. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti funkcionalius bei estetiškus protezus, kurie praktiškai niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų.

Protezai gali būti neišimami (tvirtinami ant implantų; vainikėliai; dantų protezų tiltai, laminatės) ir išimami (lanko atramos protezai; plokštelės). Gydytojas odontologas, išklausęs kliento poreikius, apžiūrėjęs jo dantis ir atlikęs reikiamą diagnostiką, pasiūlys geriausiai kiekvienam individualiai tinkančius protezavimo būdus.