Girionių g. 29, LT-45488 Kaunas Tel.: (8 ~ 37) 30 22 87
I-V 8:00 - 19:00 VI-VII NEDIRBAME

Implantologija

Tai pažangus, patikimas ir šiuolaikiškas būdas atkurti dėl įvairių priežasčių prarastus dantis. Jie gali iškristi dėl paveldimumo, traumų, periodontito ar negydant tam tikrų ligų. Netekus danties ar kelių delsti nereikėtų, nes tai tik dar labiau apsunkins ir prailgins gydymą.

Implantavimo procedūra leidžia atstatyti visą dantį nuo šaknies iki vainiko. Tokiu būdu galima atstatyti tiek pavienius, tiek eilę dantų. Implantai bei ant jų atkurti dantys gali tarnauti visą gyvenimą, tereikia tinkamai prižiūrėti ir atlikti reguliarią patikrą.

Pasitelkus šią dantų atkūrimo procedūrą šalia esantys sveiki dantys lieka nepažeisti – pastarųjų nereikia šlifuoti.

Implantas – tai nedidelis metalinis varžtelis, kuris yra sriegiamas į žandikaulį. Juo pakeičiama natūrali danties šaknis. Dantų implantai gaminami iš biologiškai su žmogaus organizmu suderinamo metalo – titano. Pastarasis nesukelia alerginės reakcijos ir tinkamai suauga su žandikaulio kaulu. Antras žingsnis – ant implanto tvirtinamas protezas, kitaip tariant, dirbtinis dantis. Jis nei savo funkcija, nei išvaizda nesiskiria nuo natūralaus danties.

Paprastai po to, kai implantas įsriegiamas, jis keletui mėnesių paliekamas prigyti. Tuo metu ant implanto pritvirtinamas laikinas danties vainikėlis. Tik sugijus yra fiksuojamas reikiamos konstrukcijos bei spalvos vainikėlis – dirbtinis dantis.

Šios procedūros metu atliekama nejautra, todėl nejaučiama jokio skausmo.